Kaip liūdnaiŠį rytąVėjo fleita grojo.Jai unisonuSkambėjoLiūdnasVienišos gervės,Pelkėje ieškančiosSudegusiųSavo namų,Balsas.Ironiška – NemokėdamasNatųAtmintiesPenklinėjeUžrašiau liūdnąRyto melodiją.
Dabar svetainėje 117 svečių ir narių nėra